Sport & Defence s.r.o.

velkoobchod,maloobchod sportovních potřeb

NOVINKY
Puškohledy March

V průběhu dubna došlo k celosvětové změně distributorské sítě a distribučních podmínek firmy DEON.

Sport & Defence zůstává díky prodejním výsledkům a kvalitě poskytovaného předprodejního i poprodejního servisu i nadále autorizovaným partnerem společnosti DEON pro prodej puškohledů MARCH a příslušenství k nim.

Jsme rádi, že jsme dokázali na českém trhu etablovat tuto špičkovou optiku a potvrdit, že Sport & Defence je pro světové výrobce seriozním a spolehlivým partnerem i v oblasti optiky té nejvyšší světové úrovně.


Spuštění eshopu

Eshop Reloader.cz byl spuštěn v testovacím provozu. V průběhu měsíce dubna bude do eshopu doplněno zboží a prověřována funkčnost. Spuštění ostré verze předpokládáme koncem dubna.


Změna prodejní doby

Od 1.6.2015 jsme změnili prodejní dobu na adrese obchodu:

Pondělí   12:00 - 18:00

Úterý       12:00 - 18:00

Středa     12:00 - 18:00

Čtvtek     12:00 - 18:00

Pátek         ZAVŘENO


NEJPRODÁVANĚJŠÍ
  1. Zápalka Sellier & Bellot 4.4 SP
  2. Střela Alsa 9mm 124 gr FMJ
  3. Zápalka Federal GM 215 Match Magnum
  4. Zápalka Sellier & Bellot 5,3 LR
  5. Zápalka Sellier & Bellot 5,3 LP
  6. Zápalka Sellier & Bellot 4.4 SR
  7. Střela Alsa 9mm 140 gr FMJ
  8. Střela Alsa 9mm 115 gr FMJ
  9. Střela Lapua 308 Scenar 167 gr

Vítejte na RELOADER.CZ

Vítejte na reloader.cz, u největšího prodejce s přebíjením České republice. Nejsme pouze e‑shop, ale hlavně významný distributor předních světových výrobců v oblasti přebíjení nejen pro český trh.

Obchod Reloader.cz doplňuje naši prodejnu, kde na prodejní ploše 200 m2 naleznete produkty výrobců komponent a vybavení pro přebíjení, jako jsou např: Berger Bullets, Sierra Bullets, DillonPrecision, ReddingReloading, L.E.Willson, Forster, LEE Precision, Harrell’s Precision a dalších, ale i výrobců optik a komponent pro přesnou střelbu a čištění, jako jsou KRG, Sightron, March, Tipton, Wheeler, Harris, Shooting Chrony, Spuhr, TierOne, Warne, Kelbly’s, Shooter’s Choice a řada dalších.

Drtivou většinu zboží dovážíme přímo od výrobců bez zbytečných mezičlánků a proto vám můžeme nabídnout vždy prvotřídní servis a podporu nejen od našeho odborného personálu. Značnou část sortimentu, který čítá více než 16 000 položek, držíme skladem a jsme tak schopni pružně reagovat na potřeby našich zákazníků.

Přebíjení se věnujeme řadu let a naše zkušenosti rádi předáme ostatním. Přebíjení je naše specializace, které se věnujeme naplno a netříštíme naše síly na prodej všeho. Proto u nás nehledejte zbraně, střelivo, pouzdra na zbraně a ostatní materiál. Pokud však hledáte cokoliv, co souvisí s přebíjením nebo přesnou střelbou na delší a dlouhé vzdálenosti, rádi se vám budeme věnovat a pokusíme se vám nabídnout takové řešení, které bude respektovat vaše požadavky a očekávání.

Našim cílem je především spokojenost zákazníků a proto se snažíme především o kvalitní předprodejní i poprodejní podporu zákazníků a dodáni kvalitního zboží vybraného podle požadavků zákazníků.

Tento internetový obchod je živou a průběžně se měnící internetovou aplikací, která se neustále vyvíjí. Do budoucna tedy můžete očekávat další rozšiřování o různé návody, odkazy na zajímavé články, informace o produktech a jiné.

 
tel +420 284 841 135     mail shop@sportdefence.cz

Vítejte na e-shopu reloader.cz s největším sortimentem pro přebíjení a přesnou střelbu. Veškeré objednávky expedujeme do 24hodin.